Chef Assistant/ Pomocnik szefa kuchni

Miejsce pracy: Belgia, Bertrix

Opis stanowiska:

  • Praca w restauracji na kempingu
  • Przygotowywanie dań (np. sałatki, przystawki)
  • Pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu dań z karty

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- warunek konieczny
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od lipca 2024

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na polskiej umowie zlecenia
  • Stawka godzinowa 14,46€ brutto
  • Dużą ilość godzin 50-60 godz./ tydzień
  • Darmowe zakwaterowanie na terenie kempingu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę sezonową od 15.07.2024 do 31.08.2024
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy (na kolejne sezony)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »