Kierowca autobusów miejskich (D+95)

Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

Opis stanowiska:

  • Praca jako kierowca autobusów miejskich w okolicy Utrechtu
  • Kierowanie przegubowymi autobusami z automatyczną skrzynią biegów
  • Pierwszy miesiąc (płatny) – wdrożenie: szkolenie teoretyczne i praktyczne
  • Praca na różne zmiany ustalone według grafiku (określony z 6 tygodniowym wyprzedzeniem)
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do podjęcia pracy w Holandii na okres przynajmniej 12 miesięcy
  • Doświadczenie w transporcie publicznym jako kierowca
  • Aktywne prawo jazdy kat. D + kat. 95
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1) -> wymagany certyfikat ESOL lub Cambridge (test finansowany przez firmę)
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć pracy na różne i nieregularne zmiany
  • Odpowiedzialny wobec innych użytkowników dróg
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto: 2152-2726€/miesiąc (w trakcie szkolenia 2150.76€/miesiąc) -> w zależności od doświadczenia!
  • Dodatek za nieregularny czas pracy – ok. 240€/tydzień netto
  • Zakwaterowanie zapewnione – ujęte w stawce – pokój 1os.
  • Darmowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt holenderski na 12 miesięcy -> później przejęcie bezpośrednio przez firmę
  • 25 dni urlopu w ciągu roku
  • Dojazd z zakwaterowania do pracy własnym samochodem – kilometrówka (€0.23/km)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »