Młodszy specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Gliwice (okolice ul. Pszczyńskiej)

Opis stanowiska:

  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur i innych dokumentów
  • Uzgadnianie kont i sald
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozliczanie podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla ZUS, US, GUS
  • Praca w programie Symfonia

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości lub ukończone technikum kierunek rachunkowość
  • Mile widziany kurs księgowości stopień I lub II
  • Znajomość zasad rozliczania podatków (VAT i PIT)
  • Praktyczna znajomość Excel i Symfonia
  • Organizacja pracy własnej i umiejętność określanie priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta w pełnym wymiarze
  • Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące)
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 4300zł brutto+ premia uznaniowa. Później możliwość negocjowania stawki
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »