Operator wózków i ładowarek teleskopowych/Monter

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

Opis stanowiska:

  • obsługa wózków widłowych i ładowarek teleskopowych
  • układanie kabli
  • skręcanie konstrukcji
  • montaż paneli fotowoltaicznych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie minimum1-2 lat jako operator
  • mile widziane doświadczenie jako monter paneli fotowoltaicznych
  • uprawnienia WJO kat. 1
  • umiejętność obsługi wózków widłowych (na gąsienicach) oraz ładowarek teleskopowych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie 43 zł netto/godz. (pierwsze 3 miesiące), następnie wynagrodzenie między 13 000-16 000 zł netto/miesiąc
  • pracę od poniedziałku-soboty (7-18)
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowy transport na projekt do Niemiec
  • karta Multisport
  • program Multilife

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »