Pakowanie opraw oświetleniowych – I zmiana

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska:

  • Praca przy pakowaniu opraw oświetleniowych
  • I zmiana od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
  • PRACA OD ZARAZ!

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu (mile widziane)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań medycznych do podnoszenia paczek

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie na 3-4 miesiące przez agencje -> po okresie przejęcie przez firmę
  • Wynagrodzenie miesięczne 4600 zł brutto
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Darmowe ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniona woda z dystrybutora oraz miejsce do spożywania posiłków w trakcie przerwy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »