Pracownik linii produkcyjnej do wytwarzania betonów ogniotrwałych

Miejsce pracy: Gliwice (obok Europy Centralnej)

Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcyjnej do produkcji materiałów ogniotrwałych
  • Realizowanie zadań w zakresie swoich kompetencji na polecenie przełożonych
  • Stosowanie się do przepisów BHP i Bez. Przeciwpożarowego
  • Wykonywanie innych zadań związanych z bieżącą działalności spółki
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (w przyszłości przewidziane 2 zmiany: 6:00:14:00-14:00-22:00)

Nasze oczekiwania:

  • Predyspozycje do pracy fizycznej
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Doświadczenie na produkcji lub w pracy fizycznej
  • Mile widziane uprawnienia na wózki oraz suwnice (UTD)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięcy -> umowa o pracę na rok
  • 5000-5600 zł/miesiąc brutto; po 3 miesiącach możliwość negocjacji stawki
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość wyjazdu na zagraniczne delegacje dla chętnych
  • Możliwość zdobycia uprawnień

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Polityka Prywatności
    Klauzula RODO

    Translate »